Wyszukiwarka


Sortuj według
24 listopada 2023
Ulotka informacyjna Państwowej Komisji dostępna również w języku ukraińskim
Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 ze swoim edukacyjnym przekazem dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Właśnie przygotowano ukraińską wersję znanej już ulotki
16 listopada 2023
Zapraszamy na debatę
W sobotę, 18 listopada 2023 roku, Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 wraz z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie organizuje debatę naukową z okazji ustanowionego przez Radę Europy
10 listopada 2023
Kolejne szkolenie dla przedstawicieli lokalnych społeczności
Przedstawiciele gmin województwa podlaskiego 7 listopada br. uczestniczyli w szkoleniu nt. zjawiska wykorzystywania seksualnego dzieci, które przeprowadzili pracownicy Urzędu Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15.(UPKDP)
23 października 2023
Druga debata Państwowej Komisji z okazji Europejskiego Dnia Ochrony Dzieci przed Wykorzystywaniem Seksualnym
Już po raz drugi Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 organizuje debatę naukową z okazji ustanowionego przez Radę Europy Dnia Ochrony Dzieci przed Wykorzystywaniem Seksualnym i Niegodziwym Traktowaniem w Celach Seksualnych.
10 października 2023
10 października 2023 – Światowy dzień zdrowia psychicznego
Ochrona zdrowia psychicznego osób, które w dzieciństwie doświadczyły wykorzystania seksualnego, jest jednym z priorytetów działania Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15.
9 października 2023
Teledysk profilaktyczny dotyczący bezpieczeństwa w Internecie – młodzież dla młodzieży
Współpraca Państwowej Komisji z Centrum Reintegracji Społecznej w Goniądzu w zakresie profilaktyki przemocy seksualnej wobec dzieci przyniosła kolejne, pożyteczne rezultaty w postaci nagrania teledysku dotyczącego bezpieczeństwa dzieci w Internecie.
Copyright ©2023 All rights reserved | Created by nFinity